Jesteś tutaj

Siatkarki poza podium

Nie udało się stanąć na podium siatkarkom z Szybina, w rozegranych 21 lutego 2017 r. Mistrzostwach Cieszyna. Nasze reprezentantki zajęły czwarte miejsce.
Pierwszy mecz nasze siatkarki rozegrały z drużyną z LO im. M. Kopernika. Pierwszy set należał do przeciwniczek (25:12). Drugi był już zdecydowanie bardziej wyrównany, jednak ostatecznie to dziewczyny z Kopernika wygrały set (26:24) i tym samym cały mecz.
W meczu o trzecie miejsce po przeciwnej stronie siatki stanęła drużyna z ZSEG. Pomimo tego, że nasze siatkarki wygrały pierwszy set, w drugim secie oraz w tie break’u musiały uznać wyższość siatkarek z Ekonoma. Pomimo dobrego zgrania drużyny, w meczach bardzo brakowało naszej czołowej zawodniczki Martyny Pasternak, która z powodu choroby nie mogła wziąć udziału w turnieju.