Jesteś tutaj

Zwycięstwo Siatkarzy

Kolejne dobre wiadomości napłynęły ze sportowych aren. Tym razem autorami sukcesu są siatkarze. W rozegranym 16 lutego 2017 r. turnieju nasi reprezentanci nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli.

W pierwszym meczu Szybiniacy w dwóch setach pokonali drużynę z ZSB,
w kolejnym nie dali szans reprezentacji LOTE. W decydującym meczu, z drużyną z ZST, nie było jednak tak łatwo jak w poprzednich. Pierwszy set to zwycięstwo naszych.
W drugim secie kontuzji uległ nasz rozgrywający Jakub Rokowski z 2TL, co spowodowało wyrównanie stanu na 1:1. Zrobiło się trochę nerwowo, ale trener J. Puczok dokonał pewnych zmian taktycznych i w trzecim secie na rozegraniu zagrał Bartłomiej Kuchejda z 2TL. Bartek nie tylko bardzo dobrze wystawiał, ale też rewelacyjnie blokował, co zaowocowało zwycięstwem w tym secie i jednocześnie w całym meczu.

Do sukcesu z pewnością przyczyniła się dobra atmosfera panująca w zespole, a także rozsądna gra Szymona Michalika.

Dzięki zwycięstwu siatkarze awansowali do Finału Miasta, który rozegrany zostanie 23 lutego 2017 r. Gratulacje!