Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Nauki ścisłe im nie straszne

27 października br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbyła się czternasta edycja konkursu "W świecie nauk ścisłych". Rywalizowały dwuosobowe drużyny, który zjawiło się aż siedemnaście. Reprezentowali oni dziewięć szkół z terenu powiatu.

Sukces Kingi!!

W dniu 09 listopada 2017 r. w całej Polsce odbyła się II edycja konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Na obszarze Delegatury Krajowego Biura Wyborczego  w Bielsku – Białej w konkursie uczestniczyło  321 uczniów.  Wśród 8 najlepszych uczniów, którzy awansowali do drugiego etapu konkursu jako jedyna z Cieszyna  znalazła się uczennica naszego liceum Kinga Folek – klasa 3 społeczno-prawna.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego

„Historie biblijne w oczach młodzieży”

VI Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

27.10 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Cieszynie  odbyła się  szósta edycja Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Jej celem jest profilaktyka problemów zdrowia psychicznego  społeczeństwa, zaś tematem wiodącym - poprawa zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem zapobiegania: depresji, samobójstwom itp.  Zgodnie z regulaminem program przebiega w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i regionalnym na terenie każdego współorganizującego go samorządu.

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego

24 października w Zespole Szkoł Ekonomiczno - Gastronomicznych w Cieszynie odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego, w którym brali udział uczniowie drugich klas technikum. Drugie miejsce zajął Jakub Sikora, uczeń 2bTI! Gratulujemy!

Kordelia Kozieł-Brudny

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady
FacebookTab