Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

VII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

18.10.2018 r. na sali konferencyjnej "Hotelu Liburnia" w  Cieszynie odbył się Etap Powiatowy VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Tematem olimpiady była „Problematyka zdrowia psychicznego z uwzględnieniem zaburzeń odżywiana”.  Olimpiada adresowana jest co roku do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.  Po raz kolejny współorganizatorami były cztery samorządy: powiat bielski, cieszyński i żywiecki i miasto Bielsko-Biała oraz Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym

Drużyna naszej szkoły w dniu 11 października uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Szachowym zajmując III m-ce i awansowała tym samym do turnieju rejonowego.
Skład drużyny według listy startowej: Dominik Szczypka, Weronika Szczypka, Dominik Janik i Przemysław Pyda.

Agnieszka Legierska i Weronika Śmieja zajęły III miejsce w finale powiatowym olimpiady z pierwszej pomocy „4 minuty, które decydują o życiu”

9 października 2018 r. na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie zgromadziło się 17 dwuosobowych drużyn, reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Cieszyńskiego, które w atmosferze zdrowej rywalizacji zdecydowały się przystąpić do konkursu i sprawdzić pod okiem profesjonalistów swoje umiejętności oraz wiedzę z pierwszej pomocy.

KONKURS BIBLIOTECZNY CYBERPRZEMOC. ZAGROŻENIA W SIECI

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Cyberprzemoc. Zagrożenia w sieci”.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

PT. "NIEPODLEGŁOŚĆ MOJEJ OJCZYZNY TO..."

Zapraszamy na XIII Szkolny Konkurs Fotograficzny,

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady
FacebookTab