Jesteś tutaj

Konkursy, olimpiady

Międzyszkolny Konkurs Talentów

Reprezentantki naszej szkoły z klasy 2 sj Agnieszka Legierska (śpiew) oraz Monika Greń (akompaniament) w dniu 16.03.2018 uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Talentów zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych, w którym zajęły zaszczytne III miejsce.Konkurs miał na celu wzbudzanie zainteresowania uczniów językiem angielskim oraz doskonalenie umiejętności językowych, dodatkow ostworzenie uczniom możliwości sprawdzenia się w rywalizacji z innymi uczniami oraz nawiązanie lub pogłębienie j

Trzecia edycja „Trzech odsłon Kultury” za nami.

W piątek, 23 marca przez kilka przedpołudniowych godzin na naszej szkolnej auli trwały przesłuchania młodych recytatorów, śpiewaków i aktorów, którzy wzięli udział w finale trzeciej edycji projektu „Trzy odsłony kultury”.

KONKURS WIEDZY O LITERATURZE WSPÓŁCZESNEJ

Dnia 8 marca w bibliotece szkolnej odbył się konkurs „Kobiety w literaturze współczesnej”.  Zwyciężczynią konkursu okazała się Anna Strzelec, miejsce drugie zajęła Monika Hanzlik a trzecie Gabriela Czapek.
Gratulujemy !

KONKURS LEKSYKALNO-GRAMATYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszam pierwszoklasistów na wewnątrzszkolny konkurs leksykalno-gramatyczny! Zapisy u nauczycielek języka angielskiego do 13 kwietnia 2018 r.
Data konkursu: 19 kwietnia 2018 r.

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Kobiety w literaturze współczesnej”.

Termin konkursu: 8.03.2018 r.
Godzina: 10.40
Miejsce: biblioteka szkolna
Konkurs polega na rozwiązaniu testu  sprawdzającego wiedzę z literatury współczesnej.

 

Strony

Subskrybuj RSS - Konkursy, olimpiady
FacebookTab