Jesteś tutaj

Osiągnięcia sportowe

Siatkarze bez awansu.

21 marca 2017 r. był ważnym dniem dla naszej szkoły. Na sali gimnastycznej gościliśmy najlepszą drużynę powiatu pszczyńskiego w siatkówce chłopców – reprezentację z LO im. B. Chrobrego w Pszczynie. Nasza drużyna i zespół z Pszczyny rozegrały mecz o Mistrzostwo Rejonu. Był to już czwarty etap rozgrywek siatkarskich.

Uczennica naszej szkoły zajęła 2 miejsce w 37 Mistrzostwach Makroregionu Śląskiego

W sobotę, 18 marca, w hali Centrum odbyły się 37 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin.

Siatkarze z Szybina najlepsi w powiecie!

Po niełatwym zwycięstwie w zawodach miejskich w siatkówce chłopców, przyszedł czas na rozegranie zawodów powiatowych. Turniej odbył się 9 marca 2017 r. w Skoczowie.

Siatkarki poza podium

Nie udało się stanąć na podium siatkarkom z Szybina, w rozegranych 21 lutego 2017 r. Mistrzostwach Cieszyna. Nasze reprezentantki zajęły czwarte miejsce.
Pierwszy mecz nasze siatkarki rozegrały z drużyną z LO im. M. Kopernika. Pierwszy set należał do przeciwniczek (25:12). Drugi był już zdecydowanie bardziej wyrównany, jednak ostatecznie to dziewczyny z Kopernika wygrały set (26:24) i tym samym cały mecz.

Zwycięstwo Siatkarzy

Kolejne dobre wiadomości napłynęły ze sportowych aren. Tym razem autorami sukcesu są siatkarze. W rozegranym 16 lutego 2017 r. turnieju nasi reprezentanci nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli.

Strony

Subskrybuj RSS - Osiągnięcia sportowe
FacebookTab