Jesteś tutaj

Osiągnięcia sportowe

Lila Duraj znowu na podium!!!

18 lutego 2024r. nasza uczennica wzięła udział w  Mistrzostwach Śląska w Judo. Zawody odbyły się w Bytomiu. Po ciężkich walkach Lila zajęła 3 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Siatkarska reprezentacja Szybina drugi raz z rzędu mistrzem powiatu!

Siatkarska reprezentacja Szybina drugi raz z rzędu mistrzem powiatu! Nasi chłopcy obronili tytuł, pokonując w finałowym turnieju II LO im. Kopernika (2:0) oraz ZSTiO Skoczów (2:0).

Kolejne sukcesy Lilianny Duraj

18 listopada 2023r. w Rybniku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w judo. Lila stoczyła dwie walki, w których odniosła zwycięstwo, zdobywając złoty medal, a w Pucharze Polski w Ju-Jitsu Sportowym zajęła 2 miejsce.

Koszykarki najlepsze!

Nie dały szans swoim rywalkom koszykarki z Szybina i pewnie wygrały swoją grupę, a zwycięstwo zapewniło im awans do zawodów na szczeblu powiatowym.

Złoty medal naszej pierwszoklasistki!!!

Lilianna Duraj uczennica naszej szkoły, zawodniczka  sekcji Judo Klubu Sportowego Cieszyn odniosła bardzo duży sukces zdobywając zloty medal w  Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich, który odbył się 23 września w Opolu.